|                                   Dil:      

 

Web Sitemize Hoşgeldiniz!

Müəllif: admin от 26-02-2013, 20:39

Web Sitemize Hoşgeldiniz!TAMSERA Seracılık uzmanlık alanı dünya çapında sera yapıları ve toptan sera aksesuarları sağlamaktır. TAMSERA Seracılık özgün tasarımları, kalitesi ispatlanmış ürünleri ile modern sera projeleri hazırlamaktadır. Projenizi anahtar teslim olarak üstlenir ve projenizin tamamıyla başarıya ulaşması için danışmanlık hizmeti sunar. Sera alanındaki tüm teknolojik gelişmeleri sürekli izleyerek, çiftçimizin teknoloji ile birlikte büyümesini sağlamak en büyük amaçlarımızdandır. TAMSERA Seracılık çağdaş üretim tesisi her yıl 350.000 metrekare üzerinde sera üretmekte ve dünya üzerinde pek çok ülkeye ihracat yapmaktadır.

Ürün alanımız plastik,polikarbon veya cam gibi değişik tiplerde seralar dahil,sulama,ısıtma sistemleri,ısı perdeleri,plastik örtü,soğutma sistemleri vb. gibi oldukça geniş bir alana sahiptir. TAMSERA müşterilerimizin ürünlerimize duydukları güven ve memnuniyet sonucunda,yerli ve uluslararası pazarda büyümüş ve gelişmiştir.En başından beri TAMSERA,Türkiye tarım sektörünün değişim ve gelişiminde teknolojik devrimin öneminin farkında olmuştur ve üyeleri için yeni ve daha karlı olanaklar sunmaktadır.

Uygun fiyatlarla,ileri teknoloji ve ürün yenilikleri ile beraber sürdürdüğümüz iyi bir strateji sayesinde şirketimiz her bir müşterinin ihtiyacına en uygun ürünü en olası kısa zamanda sağlayıp,garanti edebilmektedir.

TAMSERA seracılık üç boyutlu metal yapıların tasarlanmasında kullanılan özel bir program kullanarak Türkiye ve tüm Avrupa'da 2002 mart ayından beri yürürlükte olan yeni yönetmeliğe göre mükemmel bir şekilde dizayn edilir.

Hörmətli ziyarətçi, Siz qeydiyyatdan keçməmiş istifadəçi kimi sayta daxil olmusunuz.
Biz Sizə qeydiyyatdan keçməyi və ya öz adınız ilə sayta daxil olmağı məsləhət görürük.